kww
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jarosław Mazur - Zawiercie w sercu

Mam pomysł na miasto

Zawiercie ma potencjał i możliwości, aby być ważnym i liczącym się miastem tej części województwa śląskiego. Zdecydowałem się na start w wyborach samorządowych, bo mam pomysł na to miasto i wierzę, że moja propozycja spotka się z akceptacją mieszkańców. 

Startuję w wyborach jako kandydat bezpartyjny. Uznałem, że swoboda, jaką daje brak partyjnego łańcucha jest najlepszą gwarancją tego, że wszystkie podejmowane działania będą nastawione na rozwój Zawiercia, a nie na obronę lub wzmocnienie partyjnych interesów.

j mazurPopieram ideę społeczeństwa, które jest otwarte i zaangażowane obywatelsko. Współpracę opieram na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu, a dane słowo jest równoznaczne ze zobowiązaniem, którego należy dotrzymać. Dlatego też nie składam pustych obietnic wyborczych, a proponuję Państwu kontrakt społeczny – zobowiązanie moje i moich współpracowników wobec mieszkańców na najbliższe kilka lat. Znajdziecie w nim Państwo pięć fundamentów, na których chcę oprzeć rozwój naszego miasta.

Osoby, które przyjęły moją propozycję współpracy i będą ubiegać się z list KWW Jarosław Mazur „Zawiercie w sercu” o mandaty radnych Rady Miejskiej, są gwarancją rzetelności i sumienności. Ich troska o miasto płynie prosto z serca. Nie boją się rozmów z mieszkańcami, odważnych projektów, godzą się wziąć odpowiedzialność za miasto. Zachęcam, aby poznać bliżej zarówno ich samych, jaki i ideały i wartości, którymi się kierują. Będzie to można zrobić za pośrednictwem strony FB: Jarosław Mazur - Zawiercie w sercu.

Muszę otwarcie powiedzieć, że oferowany przeze mnie styl pracy będzie znacząco inny niż ten, który obserwujemy w mieście przez ostatnie 5 lat. Nie będę przykrywać realnych potrzeb mieszkańców ozdobami, nie będę odwracał uwagi od problemów barwnymi zabawami. Deklarując pracę na rzecz miasta zobowiązuję się do dbania o nie jak o własny dom. Nikt z nas nie wiesza ozdób na elewacji wiedząc, że przecieka dach, ani nie maluje ławki, kiedy w domu brakuje wody. Dbając o dom kierujemy się priorytetami i podobnie będzie z miastem.

Drodzy Mieszkańcy, 7 kwietnia wybierzmy dobrą przyszłość dla Zawiercia.